تاپینگ

از اجزاء اصلی  و کاربردی در هر اشپزخانه صنعتی ، یخچال نگهداری مواد اولیه خرد شده و تهیه شده برای تهیه غذای اصلی مانند پیتزا فروشی ها یا دورچین غذا در رستوران ها می باشد که این ابزار برای کارائی بهتر با یک میز کار و یک میز پیشخوان و نیز یک صندوق برای نگهداری ظرف های خمیر پیتزا یا گوشت همبر گر تکمیل شده و نام آن را تاپینگ می نامند.

تاپینگ یکی از لوازم مهم و کاربردی در تجهیزات فست فود یا تجهیزات رستوران ها می باشد.

تاپینگ در قسمت وان مخصوص مواد اولیه خرد شده همیشه ب صورت یخچال می باشد ولی در قسمت صندوق می تواند به سلیقه ی مشتری یخچال یا فریزر ساخته شود.تاپینگ ها در ابعاد مختلف و برای سایز ظرف های مختلف در حالت های یک طبقه ،دو طبقه و یا یک ردیفه یا دو ردیفه ساخته می شود.

تاپینگ های  دوردیفه بیشتر به منظور کاربردهای سلف سرویس استفاده میشوند و تاپینگ ها ی دو طبقه برا ی استفاده ی بهینه از فضا ساخته می شوند .

طرح جلو تاپینگ ها را می توان به حالت های مختلف طراحی و اجرا نمود که شرکت زفره با بهره گیری از تکنولوژی لیزر قابلیت طراحی و ساخت لوگو و ارم یا هر طرح دیگر از سمت مشتری را بر روی تاپینگ دارد.
 
در زیر می توانید نمونه هایی از مدل تاپینگ پیتزا را مشاهده نمائید:

 

تاپینگ ایستاده موتوردار(تجهیزات فست فود)   تاپینگ ایستاده موتوردار در طرح ها و رنگ های مختلف

 

تاپینگ بدون موتور  تاپینگ بدون موتور

 

تاپینگ رومیزی

تاپینگ رومیزی

 

عکس های بیشتر، از تاپینگ پیتزا
 

تاپینگ پیتزا برای راه اندازی فست فود تاپینگ پیتزا تاپینگ پیتزا برای آشپزخانه صنعتی تاپینگ پیتزا برای آشپزخانه صنعتی تاپینگ پیتزا تاپینگ پیتزا تاپینگ پیتزا