وسایل فست فود
وسایل فست فود
20 مرداد 1397
تجهیزات رستوران
تجهیزات رستوران
24 مرداد 1397
4.6/5 - (5 امتیاز)

وسایل رستوران

در عصر کنونی یکی از شاخه های کاری که نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان شغلی پردرآمد محسوب می شود راه اندازی رستوران و کترینگ هاست . و مهمترین اصل در این کار کیفیت می باشد که سبب فعالیت بیشتر شما می گردد.
ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با وسایل رستوران و آشپزخانه های صنعتی آشنا کنیم و شما را در انتخاب درست وسایل رستوران یاری نماییم.
خرید وسایل و تجهیزات خوب و با کیفیت سبب بالارفتن سرعت کار پرسنل و همین طور خروجی با کیفیت بیشتر کار می شود.
به طور کلی وسایل رستوران دارای انواع متفاوتی می باشد و به صورت زیر طبقه بندی می گردد:

 • وسایل و تجهیزات آماده سازی:
  استفاده از وسایل رستوران مناسب برای آماده سازی و شکیل تر و دلپذیر بودن غذا کمک شایانی می کند.

 

 • وسایل پخت و پز :
  این وسایل و تجهیزات نیز جز ضروری ترین موارد در تهیه و پخت غذا می باشند.

 

 • تجهیزات سرو غذا:
  بعد از تهیه ی غذای با کیفیت و خوشمزه شما باید به دنبال روش هایی برای سرو هر چه بهتر غذای خود نمایید و برای این کار وسایل رستوران و تجهیزات وابسته به آن شما را در این امر یاری می سازد.

 

 • ترولی:
  کمک از ترولی به راحتی و سهولت حمل غذای شما کمک خواهد کرد.

وسایل رستوران یک

 • تجهیزات شست و شو :
  استفاده از وسایل این چنینی برای صرفه جویی در زمان و انرژی شما بسیار تاثیرگذار می باشد . چرا که یکی از کسل کننده ترین کارها شست شوی ظرف های تلبار شده در رستوران می باشد.
حتما بخوانید :   راه اندازی رستوران سنتی

 

 • تجهیزات کافی شاپ:راه اندازی کافی شاپ ها بدون استفاده از وسایل و تجهیزات مرتبط با آن امری غیر ممکن می باشد و شما عملا بدون استفاده از این تجهیزات هیچ گونه پیشرفت و موفقیتی در این زمینه نخواهید داشت.

 

 • قفسه بندی:
  لازم است که شما در آشپزخانه ی خود در کنار استفاده از تمامی تجهیزات و وسایل از قفسه بندی مناسب نیز استفاده نمایید. چرا که مرتب و منظم نگه داشتن وسایل آشپزخانه امری بسیار مهم می باشد که در سهولت کار آشپز شما تاثیر به سزایی دارد.

 

 • یخچال و سردخانه:
  امری بدیهی است که شما برای تازگی و طروات اولیه و مواد غذایی خود به نگه داری آن ها در یخچال ها و سردخانه ها دارید . و در این زمینه نیاز به توضیح اضافه تری نمی باشد و اهمیت آن بر همگان پوشیده است.

 

در نهایت باید بگوییم که آشپزی یک هنر است و قطعا تمامی مردم حتی اگر خود در آشپزی مهارت کافی را نداشته باشند و هیچ موقع غذای دلچسبی تهیه نکرده باشند از رستوران ها انتظار غذای با کیفیت و طعم مطلوب را دارند . و استفاده از وسایل رستوران و تجهیزات وابسته به آن شما را در ارائه ی غذایی با کیفیت بی نظیر کمک خواهد کرد.

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و دریافت پیشنهادات ویژه شماره موبایل خود را ثبت نمایید ثبت شماره