وسایل لازم برای خط تولید مرغ کنتاکی

دستگاه تصفیه روغن فست فود و رستورانی
دستگاه تصفیه روغن چقدر عمر روغن را افزایش می دهد؟
25 اردیبهشت 1402
کافه رستوران سیار
کافه رستوران سیار چیست؟
28 اردیبهشت 1402
Rate this post

برای راه اندازی کنتاکی شما لازم است قبل از هر چیز وسایل کنتاکی و تجهیزات وابسته به آن را فراهم آورید. در این مقاله ما قصد داریم تا شما را با خط تولید مرغ کنتاکی و وسایل کنتاکی مرتبط با آن آشنا سازیم. اما برای پرهیز از گزافه گویی در ایم مقاله صرفا به عناوین و تیتر وار بسنده می کنیم و توضیحات تکمیلی راجب هریک از موارد زیر را در مقالات بعدی به آن اشاره می کنیم.

قبل از توضیحات لازم است اشاره کنیم که برخی از این وسایل کنتاکی که نام می بریم به صورت ضروری برای هر خط تولید مرغ کنتاکی  الزامی است و بعضی از آن ها به صورت اختیاری به مشتریان ارائه می گردد. ما سعی می کنیم که موارد الزامی را برای شما مشخص سازیم.

انواع وسایل لازم برای خط تولید مرغ کنتاکی

 • کاتر ( برش دهنده ی ) مرغ
  همانطور که از نام آن پیداست شما برای برش و اسلایس مرغ به تکه های کوچکتر و قابل مصرف در کنتاکی به کاتر مرغ نیاز دارید. که البته این وسیله جز الزامات  خط تولید مرغ کنتاکی نمی باشد و شما می توانید در ابتدای کار از چاقو و وسایل این چنینی نیز استفاده نمایید.

 

 • دستگاه الک پودر کنتاکی
  این دستگاه نیز به طور اتوماتیک جهت الک و مخلوط آرد و ادویه به کار می رود.

 

 • دستگاه مرینیتور
  این دستگاه برای طعم و مزه دار کردن تکه های مرغ به کار می رود. و وجود این دستگاه یکی از واجبات خط تولید مرغ کنتاکی می باشد.
حتما بخوانید :   کانتر گرم

 

 • دستگاه بردینگ
  بعد از آن که شما مرغ خود را طعم و مزه دار نمودید نوبت به زدن پودر سوخاری به مرغ خود می باشد. برای این کار بهتر است از دستگاه بردینگ برای اضافه کردن آرد سوخاری به مرغ خود استفاده نمایید. که این دستگاه نیز جز الزامات خط تولید مرغ کنتاکی محسوب می شود.

 

 • دستگاه سرخ کن
  از جمله موارد الزامی دیگر که در هنگام سفارش مشتری به آن نیاز دارید. باید تکه های مرغ که قبلا مزه و طعم دار نموده اید را داخل دستگاه سرخ کن می گذارید. حال دو نوع سرخ کن وجود دارد سرخ کن های معمولی و یا سرخ کن های تحت فشار که این سرخ کن ها بیشتر برای تکه های ران و استخوان دار مرغ به کار می رود .

 

 • دستگاه هلدینگ و یا گرمخانه
  این محصول نیز جهت نگه داری غذای آماده شده در قسمت تحویل غذا مورد استفاده قرار می گیرد. روش کار این دستگاه به این صورت است که به طور غیر مستقیم و یا با استفاده از جریان هوای گرم این کار را انجام می دهد.
برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و دریافت پیشنهادات ویژه شماره موبایل خود را ثبت نمایید ثبت شماره