آبشار شکلات

یخ ساز
یخ ساز
سپتامبر 23, 2020
دستگاه فلافل زن
دستگاه فلافل
اکتبر 3, 2020
آبشار شکلات

دستگاه آبشار شکلات یا همان چشمه شکلات دستگاهی برای تهیه شکلات آب شده و ریختن آن به صورت فواره ای و آبشاری روی سطوحی که روی آن قرار داده می شود. این دستگاه مناسب برای تالارها، قنادی ها و کافی شاپ ها که از شکلات آب شده برای زیبایی و تزیین کار استفاده می کنند، است. جهت مشاهده تمام تجهیزات موردنیاز برای مجموعه های خود می توانید به قسمت خدمات رفته و در صورت نیاز به هر دستگاه از ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

آبشار شکلات:

جنس بدنه این دستگاه از جنس استیل نگیر است. این دستگاه جهت ذوب کردن شکلات و ریختن از بالا به پایین روی طبقاتی که روی آن تعبیه شده است. قطر طبقات از بالا به پایین از کمتر به بیشتر است. از این شکلاتی که به صورت آبشاری روان است می توانید برای روکش دار کردن مواد غذایی استفاده کنید. با نگه داشتن مثلا یه تکه میوه زیر آبشار می توانید میوه ی خودتون رو شکلاتی کنید و سپس مصرف نماید. دیگر کاربرد این دستگاه استفاده از آن به صورت تزئینی می باشد. همچنین از آنجایی که  از شکلاتی که از دستگاه روان است می توان استفاده کرد و با توجه به جلوه ی جالب آن، می تواند آیتم جالبی برای مشتریان به خصوص کودکان در کافی شاپ یا تالار و مغازه ی شما باشد. البته این آبشار شکلاتی خود به تنهایی زیبایی و جلوه خاصی دارد.  از این دستگاه بیشتر برای تزئین سفره عقد استفاده می شود اما می توان از آن برای تزئین میز پذیرایی مهمانان و میز عروس و داماد نیز استفاده کرد. جداگانه ی پمپ و دما را فراهم می کند.

نحوه کار آبشار شکلات:

این دستگاه دارای قابلیت تنظیم دما و امکان فعال سازی و یا عدم فعال سازی پمپ است. پس از اینکه تکه های شکلات را دورن دستگاه قرار دادید ابتدا دستگاه را در حالت گرم کردن قرار دهید. صبر کنید تا شکلات ها ذوب شوند و سپس پمپ دستگاه را روشن کنید.

گروه صنعتی مجملی ارائه دهنده انواع تجهیزات رستوران، وسایل فست فود، تجهیزات کافی شاپ و… می باشد. شما عزیزان جهت ارتباط بیشتر با ما می توانید پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

به دوستان خود معرفی کنید