ماشین ظرفشویی
شستشوی ظروف بدون ماشین ظرفشویی
24 شهریور 1399
چیدمان آشپزخانه صنعتی
طراحی چیدمان آشپزخانه
25 شهریور 1399
5/5 - (1 امتیاز)

در کار کافه داری همواره باید در راستای افزایش فروش و جذب تعداد بیشتر مشتری خلاقیت های جذاب و چالب توجه انجام داد از دکوراسیون گرفته تا سرو نوشیدنی ها. ایده های بسیاری در این باره وجود دارد مانند طراحی دکوراسیون جذاب و نو، سرو نوشیدنی های جدید و جذاب. یکی از این خلاقیت ها که می تواند در جذب مشتری مفید باشد ایجاد حباب خوراکی با دستگاه بلاست فلیور  است.

دستگاه فلیور بلاست کار تولید حباب خوراکی را انجام می دهد. حباب و رایحه هایی با عطر و طعم های مختلف. مخزن مغناطیسی فلیور بلاست را با رایحه موردنظر خود پر کنید و سپس ماشه  را فشار دهید تا حباب موردنظرتون تولید شود.

نحوه کارکرد بلاست فلیور:

فلیور بلاست در اصل یک تفنگ ساده حباب ساز است که از طریق کابل usb شارژ می شود و به راحتی نیز در دست قرار می گیرد. روی این اسلحه یک مخزن مغناطیسی قرار دارد که با رایحه دلخواه پر می شود. سپس دستگاه با گرفتن گرما محتوای موجود در مخزن را گرم کرده و تولید حباب می کند. حال با فشردن ماشه تفنگ و قرار دادن تفنگ بر لبه لیوان حباب بخار با رایحه موردنظرتان تولید می شود. این حباب دارای طعم های مختلفی است مانند:سیب، بیکن، توت،حبوبات،مرکبات و…

قابل ذکر است که این حباب روی هر نوشیدنی ایجاد نمی شود از جمله نوشیدنی های حاوی یخ. هم چنین این جباب تولید شده توسط دستگاه بلاست فلیور بسیار شکننده است.

مخترع این دستگاه کالین مایزر است که می گوید این دستگاه بیشتر برای نمایش و جذب کردن افراد طراحی شده است.

حتما بخوانید :   اسلایسر سوسیس

شما جهت اطلاعات بیشتر از این دستگاه می توانید فیلم آن را در سایت آپارات مشاهده کنید.

گروه صنعتی مجملی تولیدکننده و ارائه دهنده انواع تجهیزات رستوران،وسایل فست فود و تجهیزات کافه است که شما ما را در راه اندازی مجموعه هایتان همراهی می کند. هم چنین می توانید ما را در پیج اینستاگراممون دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و دریافت پیشنهادات ویژه شماره موبایل خود را ثبت نمایید ثبت شماره