تفاوت انواع سرخ کن های صنعتی در بازار
تفاوت انواع سرخ کن های صنعتی موجود در بازار
18 فروردین 1398
کانتر گرم - تجهیزات آشپزخانه صنعتی
کانتر گرم
26 فروردین 1398
3.6/5 - (7 امتیاز)

دستگاه خلال کن دستگاهی فوق العاده کاربردی در اشپزخانه صنعتی چه رستوران و چه فست فود می باشد .

خرید دستگاه خلال کن

بسیاری از مشتریان برای انجام کارهای مختلف و تسریع در آماده سازی، خواستار خرید دستگاهی کاربردی هستند و نیاز به مشاوره برای خرید دستگاه دارند ، از آنجاییکه دستگاه خلال کن تنوع زیادی در بازار از لحاظ برند ، قیمت و کارایی دارد لازم هست که مشتریان اندکی با طیف کارهای انجام شده توسط دستگاه اسلایسر صنعتی آشنایی داشته باشند ، چرا که هر برند با داشتن تیغه های مختص خود یک کارایی به خصوص و یک ظرفیت خاص دارد و لذا قیمت دستگاهها بسیار متغیر می باشد. بنابراین نمیتوان به صرف داشتن اسم مشابه ، تمام دستگاه ها را از لحاظ کارایی یکسان دانست و باید از فروشنده برای کار مورد نیاز اطلاعات دقیقی دریافت نمایید که در خرید دچار اشتباه نشوید .

انواع دستگاه خلال کن

گاها مشتریان برای حبه کردن فلفل دلمه ای سوال میپرسند که باید گفت از طیف دستگاه های نمایش داده شده در این کلیپ ، فقط تعداد محدودی این قابلیت را دارند چرا که باید دو تیغه روی هم سوار شود تا بتوان کار حبه کردن را انجام داد.
از طرفی خیلی مهم است که شما برای کارایی مورد نظر و ظرفیت دلخواه دستگاه خلال کن را انتخاب کنید که صرف نظر از برند ، کمترین قیمت را داشته باشد ، به دلیل اینکه اکثر این دستگاه از لحاظ خرابی و استهلاک قوی هستند ولی تفاوت در کیفیت تولید مورد نظر شما و ظرفیت دلخواه شما در ساعت است .

حتما بخوانید :   ساخت تنور پیتزا با آجر نسوز و کارایی بالا

در این کلیپ تعداد زیادی از دستگاه های موجود در بازار ایران به همراه فیلم کارایی های مختلف آورده شده است تا آن شا الله ضمن آشنایی اولیه شما مشتریان ، بتوانید راهنمایی لازم را در مشاوره های تلفنی دریافت نمایید .

 

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و دریافت پیشنهادات ویژه شماره موبایل خود را ثبت نمایید ثبت شماره