فروش تاپینگ پیتزا (نو و دست دوم +قیمت)
28 آبان 1399
مشاوره راه اندازی فست فود
مشاوره راه اندازی فست فود (نکات مهم و اصولی)
2 آذر 1399
Rate this post

ویژگی های سرخ کن صنعتی رومیزی

سرخ کن صنعتی رومیزی بدون کم کردن فضای ارزشمند آشپزخانه، قابلیت عملکرد اپراتورها را افزایش می دهد. این دستگاه برای فست فود و رستوران جهت سرخ کردن سیب زمینی، سوسیس، هات داگ، مرغ و قارچ سوخاری مورد استفاده قرار می گیرد.

ظرفیت روغن دستگاه 6/8 کیلوگرم (15 پوند) است. دارای دو سبد برای سرخ کردن مواد غذایی است. روی میز قرار می گیرد، بنابراین حداقل فضای آشپزخانه های شلوغ را اشغال می کند. دستگاه بر روی پایه های بدون لغزش نصب شده است. برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد دستگاه و سوختن کانتر، دارای یک قطعه اورلود حرارتی است.

هنگامی که مخزن سرخ کن صنعتی رومیزی برداشته می شود، برای کاهش خطر سوختگی، کلید قطع ایمنی، عناصر گرمایشی را به طور خودکار خاموش می کند. مخزن و بیشتر قسمت­های دستگاه از جنس استنلس استیل است. در برابر خوردگی مقاوم است و دوام و عمر مفید بالایی دارد.

 

 مشخصات دستگاه

  • ظرفیت روغن 15 پوندی
  • دارای 2 سبد برای سرخ کردن
  • مخزن استیل قابل جابجایی
  • قطعه اورلود حرارتی که از گرم شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری می کند
  • سوئیچ قطع ایمنی که هنگام برداشتن مخزن، حرارت را خاموش می کند
  • برای استفاده بر روی میز طراحی شده است
  • ساخت شده از استنلس استیل و بادوام
  • دارای پایه های بدون لغزش که دستگاه سرخ کن صنعتی رومیزی را بر روی سطوح محکم نگه می دارد
  • جریان برق تک فاز 120 ولت

سرخ کن صنعتی رومیزی

آنچه باید در خرید سرخ کن صنعتی رومیزی بدانید

سرخ کن از جمله تجهیزات رستوران و فست فود بوده که انتخاب آن مانند هر وسیله دیگری، نیازمند در نظر گرفتن فاکتورهای زیادی است. یک سرخ کن صنعتی رومیزی معمولاً بهترین گزینه برای مواقعی است که نیاز به اضافه کردن سرخ کن مکمل برای سرویس دهی در ساعات اوج تقاضا احساس می شود. این دستگاه همچنین برای مکان های کوچک که فضای لازم برای افزودن مدل های ایستاده بر روی زمین، وجود ندارد، مناسب است.

حتما بخوانید :   مشکلاتی که ممکن است برای سرخ کن هنی پنی پیش بیاید

این سرخ کن های کوچک برای رستوران هایی که نیاز به تهیه مقادیر کمتری از مواد غذایی سرخ شده (مانند دورچین غذاها یا دسرهای سرخ شده) دارند، نیز کاربرد دارند. ظرفیت لگن سرخ کن های صنعتی رومیزی از 3 تا 27 کیلوگرم و ظرفیت روغن آنها از 7 تا 14 کیلوگرم متفاوت است. چون سرخ کن های رومیزی نسبت به سرخ کن های ایستاده، اندازه کوچکتری دارند برای موسساتی که نیاز به تولید حجم زیاد یا انواع غذاهای سرخ شده دارند، توصیه نمی شود.

میزان دقیق تولید هر سرخ کن بر اساس عواملی مانند نوع ماده غذایی و اندازه آن تغییر می کند. اما انتظار نداشته باشید که بیش از 1.5 برابر ظرفیت روغن دستگاه، خروجی بگیرید. به عنوان مثال، یک سرخ کن صنعتی با ظرفیت روغن 15 کیلوگرم، می تواند در هر ساعت حدود 23 کیلوگرم سیب زمینی سرخ شده تحویل دهد. در حالی که یک سرخ کن 5 کیلوگرمی می تواند در هر ساعت حدود 8 کیلوگرم سیب زمینی سرخ شده، تولید کند.

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و دریافت پیشنهادات ویژه شماره موبایل خود را ثبت نمایید ثبت شماره