تجهیزات رستوران
روشهای پخت غذا
19 شهریور 1399
وسایل کافه
اسپرسوساز آنتس
20 شهریور 1399
Rate this post

همواره افزایش سرعت کار در رستوران ها و مکان هایی که در زمان کم باید پاسخگوی افراد زیادی باشند مورد توجه قرار دارد. شیر شاور نیز در سینک آشپزخانه های صنعتی برای شستشوی میوه و سبزیجات هم چنین جهت بالابردن سرعت شستشوی ظروف و یا پاک کردن موادغذایی قبل از گذاشتن آنها درون ماشین ظرفشویی به کار می رود. حال در زیر به بیان ویژگی های این شیر می پردازیم.

شیر شاور:

شیر شاور در واقع مانند دوش سیار است که بر روی سینک آشپزخانه های صنعتی نصب شده تا کارکنان رستوران به راحتی بتوانند ظروف را شسته و در زمان کمتر این کار را به اتمام برسانند. این شیر بر روی سینک ظرفشویی نصب شده و با ایجاد آب با فشار تمام ته مانده مواد غذایی چسبیده به ظروف را پاکسازی می کند. در نهایت این ظروف آماده برای رفتن داخل ماشین ظرفشویی هستند. مشخصات و ویژگی های این شیر شامل موارد زیر است:

1.این شیر دارای دو خروجی  مجزا ضد زنگ به دو صورت رومیزی و دیواری می باشد.

2.برند جان جان ترکیه

3.تمام قطعات این شیر از جنس فلز است و زنگ نمی زند.

4.دارای فشار آب قابل تنظیم

5. دارای دو ورودی آب سرد و گرم

6.دارای بازوی فواره زدن آب تا 360 درجه سانتیگراد می باشد

7.در این شیر بر سر راه شاور قسمت مجزایی برای خروج آب قرار داده شده است و عمر کارکرد این شیر را بالا می برد.

8.از مزایای استفاده از شیر شاور صرفه اقتصادی بالای آن است

حتما بخوانید :   خرید یخچال صنعتی (جدید، کوچک، بزرگ، دست دوم، فست فود)

9.مناسب برای آشپزخانه های صنعتی، رستوران ها و مکان هایی باید در زمان کم حجم بالایی از ظروف را بشویند.

حال با بیان این ویژگی ها به این نتیجه می رسیم که در صورت استفاده از شیرشاور می توان یکی از زمان گیرترین مراحل آماده سازی غذا یعنی شستشوی ظروف را به آسانی و در زمان کمتری انجام داد. چیزی که مورد توجه بسیاری از مدیران اینگونه مجموعه ها است این است که بتوانند در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.

گروه صنعتی مجملی ارائه دهنده انواع تجهیزات رستوران، تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و از جمله شیر شاور است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از این محصول می توانید با ما در پیج اینستاگراممون و یا کانال تلگراممون همراه باشید.

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و دریافت پیشنهادات ویژه شماره موبایل خود را ثبت نمایید ثبت شماره