تجهیزات آشپزخانه مُجمِلی


با داشتن کارگاهی مجهز و با تجربه ۳۰ ساله در زمینه تولید انواع فرهای شیرینی و پیتزا وصادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس ، روسیه و آفریقایی از سال ۱۳۸۵ بسته به نیاز بازار وارد حوزه تجهیزات آشپزخانه صنعتی شد و با داشتن کادر مجرب و تجهیزات کارگاهی مجهز و پیشرفته شروع به تولید تجهیزات این صنعت به صورت حرفه ای و کامل از صفر تا صد نمود.
در سالهای اخیر با داشتن روابط خوب با شرکت های خارجی، موفق به اخذ نمایندگی شرکت معتبر GARLAND گردید و تجهیزات این شرکت را به طور انحصاری با ۳ سال گارانتی معتبر در اختیار مشتریان محترم قرار خواهد داد.

ساخت تجهیزات

تجربه ۳۰ ساله ما در ساخت تجهیزات آشپزخانه و رضایت مشتریان، باعث شده تا برند مجملی بعنوان یکی از با کیفیت‌ترین تولید کننده لوازم و تجهیزات آشپزخانه‌ای شناخته شود.تجربه به آسانی در اختیار شما خواهد بود و میتوانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید

از آنجا که همواره در کنار مشتریان‌مان هستیم، از تجربه آنها در استفاده از این این محصولات استفاده میکنیم تا محصول بهتری تولید کنیم .سازگاری محصولات ما با بازار ایران بخاطر همین مساله است

طراحی آشپزخانه

برای همه رستوران داران مهمترین مسئله استفاده بهینه و بهینه‌تر از فضایی است که در اختیار دارند. قراردادن تعداد زیادی وسایل با اندازه های بزرگ در یک محیط با حجم محدود ، کار هوشمندانه ایست که به تجربه و مهارت نیاز دارد.
تجربه از این لحاظ که استفاده از این دستگاه‌ها هم بهینه باشد نه فقط چیدمان آنها . مهارت هم به این دلیل که باید سازگاری دستگاه‌ها و چیدمان آنها و نحوه اتصال به منابعی مانند گاز و آب و فاضلاب هم در نظر گرفته شود.

ما را دنبال کنید