طراحی صفر تا صد مجموعه ی فست فود وای نات در اصفهان

راه اندازی کافه دیبار در اصفهان
راه اندازی کافه دیبار در اصفهان
1 دی 1397
راه اندازی فست فود وای نات در اصفهان
راه اندازی فست فود وای نات در اصفهان
5 دی 1397
راه اندازی صفر تا صد مجموعه ی فست فود وای نات در اصفهان

بعد از چند تجربه ی موفق در زمینه ی طراحی و راه اندازی فست فود در اصفهان پروژه ی فست فود وای نات که هم شامل طراحی فضای آزاد و هم طراحی فضای داخلی را در بر داشت پیشنهاد گردید.
و این پروژه محکی برای تیم صنعتی آشپزخانه ی مجملی بود که از صفر تا صد همه ی طراحی های داخلی  خارجی این مجموعه ، دکوراسیون ، لوازم و تجهیزات مورد نظر را ساپورت کند و ابتدا با ماکت به وسیله ی شبیه سازی پروژه را برای مشتری محترم ارائه و در صورت تایید و رضایت ایشان وارد مرحله ی اجرا و پیاده سازی آن گردد.
این پروژه به واسطه ی طراحی فضای سبز و فضای بیرونی از جمله از اولین نمونه کارهای ما با این وسعت و حجم کاری می باشد که به لطف خدا و تلاش و پشتکار عوامل آشپزخانه ی صنعتی مجملی به خوبی از پس صفر تا صد آن برآمدیم و در پایان لبخند رضایت مشتری را مشاهده نموده و جز نمونه کارهای موفق مجموعه در رزومه ی کاری خود ثبت نمودیم.
مجموعه فست فود وای نات واقع در اصفهان جنب هوانیروز مجموعه ی 193 می باشد که همانطور که گفتیم از ابتدا با پلن و نقشه کشی و سپس ماکت سازی به طور اصولی طراحی و اجرا شد و دارای فضای دلنشین در محیط خارجی به سبب طراحی  ساخت آلاچیق های زیبا و چشم نواز و استفاده از درختچه های تزیینی و گل های طبیعی زیبایی خاص و دلنشینی را به مشتریان به هنگام صرف غدا می باشد.
واضح است که امروزه طراحی های اصولی و چشم نواز می تواند یکی از عوامل اولیه ی جذب مشتری برای فست فود شما باشد پس بهتر است به دنبال مکان زیبا برای کسب و کار خود باشید .
تیم صنعتی آشزخانه ی مجملی نیز آماده ی همکاری با شما عزیزان در زمینه ی طراحی و اجرای مکان شما از صفر تا صد می باشد.
در پایان با ارائه ی چند عکس شما را با این طراحی بیشتر آشنا می سازیم.

به دوستان خود معرفی کنید