وسایل رستوران
ترموباکس حمل غذا
17 شهریور 1399
تجهیزات رستوران
فرلینکلن نگهداری و دستورالعمل
18 شهریور 1399
Rate this post

از آنجا که معمولا در منوی هر رستوران و فست فودی پیتزا قطعا وجود دارد اهمیت پخت بهتر و صحیح آن مورد توجه قرار می گیرد. علاوه بر این با توجه به اینکه فر یکی از مهم ترین تجهیزات هر مجموعه غذایی است. از این رو فر پخت پیتزا نیز مورد توجه قرار می گیرد. جهت پخت پیتزا در رستوران ها و فست فود ها چندین نوع فر وجود دارد فر لینکلن نیز یکی از آن چند مورد است. که ما در این مقاله به بررسی آن می پردازیم. یکی از تجهیزاتی که توسط گروه صنعتی مجملی ارائه می شود نیز فر لینکلن است. هم چنین این گروه تمام تجهیزات مورد نیاز برای ره اندازی رستوران و مجموعه های شما را دارا می باشد.

بررسی فر لینکلن:

فرلینکلن به صورت ریلی بوده و جهت پخت انواع پیتزا ایتالیایی، آمریکایی و انواع ساندویچ تنوری به کار می رود. از این دستگاه در رستوران ها، فست فود ها که دارای فضای بزرگی باشند استفاده می شود. فر لینکلن با استفاده از آخرین رده از فناوری برخورد هوا، توانایی بالاتری در گرم کردن سریع غذا و در نهایت پخت بهتر و سریع و پخت نان و غذاهای ترد را دارد. این نوع فرها دارای قابلیت کاهش مصرف انرژی 15 الی 30 درصدی هستند از این رو انتخاب مناسبی برای پخت تعداد زیادی پیتزا است. نوار نقاله فر لینکلن قابل تنظیم بوده و از 1 الی 30 دقیقه متفاوت است در این صورت با توجه به حرارت می تواند خروجی آن را چند برابر کند. خروجی این فر در حالت عادی 120 عدد پیتزا در ساعت است. در زیر به بررسی تیتروار مشخصات این فر می پردازیم:

حتما بخوانید :   مزایا و معایب رستوران داری

فر پیتزا

  • قسمت های بالایی جلو و کناره ها از جنس استیل ضدزنگ می باشد.
  • این فر دارای قابلیت بلند شدن تا سه برابر را دارد.
  • زمان پخت آن از یک الی 30 دقیقه می باشد.
  • امکان تنظیم دما توسط مشتری را دارا می باشد.
  • دارای فناوری پخت سریع
  • دارای قابلیت کارکردن با برق و گاز

این فر توسط گروه صنعتی مجملی ارائه می شود جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید ما را در پیج اینستاگرام ما و یا کانال تلگرام ما همراهی کنید. این گروه تمام تجهیزات موردنیاز برای راه اندازی کنتاکی،فست فود و تمام وسایل پیتزا و… را دارا می باشد.

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و دریافت پیشنهادات ویژه شماره موبایل خود را ثبت نمایید ثبت شماره