دستگاه خمیر گیر
دستگاه خمیرگیر ( خمیرگیر نانوایی | خمیرگیر پیتزا | خمیرگیر صنعتی )
1 فروردین 1402
خمیر پهن کن
1 فروردین 1402
Rate this post

دستگاه میکسرخمیر جهت هم زدن خمیر و استراحت آن و در نهایت تهیه انواع نان و خمیر برای مصارف مختلف کاربرد دارد. از جمله این مصارف می توان به خمیر پیتزا، نان و.. اشاره کرد.

از آنجا که یکی از مهمترین نکات در تهیه انواع نان و شیرینی و پیتزا و…داشتن خمیری مناسب و خوب است. راز داشتن یک خمیر خوب نه تنها داشتن مواد اولیه خوب و با کیفیت است بلکه نحوه صحیح ورز دادن نیز حائز اهمیت است. در صورتی که همه این موارد رعایت شود در نهایت ماده غذایی حاصل از آن دارای کیفیت بالایی می شود. این موضوع را تنها یک استادکار نانوایی و یا یک قناد می تواند متوجه شود.  ورز دادن خمیر بدون افزایش دما و به آرامی مخلوط کردن خمیر کار ساده ای نیست. این دستگاه می تواند مناسب برای قنادیها جهت تهیه خیمر برای کیک و شیرینی و..  یا فست فودها جهت تهیه خمیر پیتزا و یا نانوایی ها جهت تهیه خمیر نان و هم چنین جهت مصارف خانگی باشد. خمیر بدست آمده از این دستگاه ایده آل برای نانوایی،شیرینی و پیتزا می باشد. این میکسرخمیر در ظرفیتهای 5 و 7 لیتری به شما عزیزان ارائه می شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از این دستگاه در دایرکت اینستاگرام پیام دهید.

هم چنین می توانید جهت دیدن نحوه کار این میکسرخمیر به لینک میکسرخمیر رفته و به طور کامل نحوه کارکرد این دستگاه را مشاهده کنید.

گروه صنعتی مجملی ارائه  دهنده انواع تجهیزات رستوران، وسایل کافه، وسایل فست فود و.. می باشد که چندین سال در این زمینه فعالیت دارد شما عزیزان می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر راجع به تجهیزات خود ما را در پیج اینستاگراممون و یا کانال تلگراممون ما را  همراهی کنید. هم چنین جهت مطالعه تجهیزان موردنیاز راه اندازی مجموعه های خود به قسمت خدمات رفته و تمام اطلاعات لازم را دریافت کنید.

حتما بخوانید :   راهنمای خرید سرخ کن صنعتی + نکاتی در خصوص انتخاب سرخ کن
برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و دریافت پیشنهادات ویژه شماره موبایل خود را ثبت نمایید ثبت شماره