دیسپلی مرغ سوخاری
دیسپلی کنتاکی
2 مهر 1399
دستگاه چشمه شکلات
آبشار شکلات
5 مهر 1399
Rate this post

یخ ساز ها از جمله تجهیزات موردنیاز در رستوران ها و کافی شاپ ها می باشد. از این دستگاه برای تولید یخ در ابعاد مختلف استفاده می شود. در زیر به بررسی مشخصات این دستگاه می پردازیم.

یخ ساز :

یخ ساز 55 کیلویی می تواند در هر 24 ساعت  55 کیلوگرم یخ تولید کند. قابل ذکر است که از این دستگاه می توان هم چنین در مناطق گرمسیری استفاده کرد. این دستگاه این امکان را به شما می دهد که با زدن یک دکمه شروع و با توقف الکترونیکی یخ بسازید. این دستگاه دارای مخزن جهت ذخیره آب و هم چنین تصفیه کننده آب است. دستگاه یخ ساز حبه ای دارای بدنه تمام استیل است که دچار زنگ زدگی نمی شود. هم چنین این دستگاه به علت صاف و یکدست بودن بدنه آن دارای ظاهری زیبا است.

با توجه به امکاناتی که این دستگاه دارد می توان بدون واسطه مخزن دستگاه را پر از آب کرد که این امکان شما را از پرکردن روزانه مخزن بی نیاز می کند. به کارگیری از این دسته یخساز ها در مکان هایی نظیر کافی شاپ ها , رستوران ها , هتل ها و… بسیار مناسب می‌باشد زیرا شما می‌توانید به راحتی دستگاه را به آب شهری و برق متصل نمائید تا به طور خود کار عملیات یخ سازی را انجام دهد .

بعضی از دستگاه های یخ ساز رستورانی قابلیت تخلیه پسماند آب نتیجه یخسازی  را از داخل دستگاه ندارند ولی در این کالا لوله مخصوصی برای خروج پسماند آب درون مخزن به خارج درنظرگرفته شده‌ است و شما می توانید با اتصال این لوله به فاضلاب , به راحتی آب پسمانده را به فاضلاب منتقل فرمایید .

حتما بخوانید :   ترموباکس حمل غذا

دستگاه دارنده کنترلر مخصوصی هست که امکان ایجاد سری یخ های کوچک ، بزرگ و متوسط را فراهم میسازد و شما می توانید تنها با فشار دادن یک دکمه معمولی اشکال یخ ها را در سایز های مختلف ایجاد فرمایید , به طور مثال هنگامی که نیاز به یخ هایی با سایز ریز دارید تنها کافی است تا دکمه اختصاصی آن را بفشارید تا یخ در سایز دلخواه شما ایجاد گردد .

قابلیت کارکرد تمام خودکار درین کالا به نوعی می باشد که دیگر نیازی به پر کردن مخزن و یا این که فشار دادن دکمه خاصی نیست و دستگاه به طور اتومات مخزن را پر خواهد نمود به این صورت شما می توانید سوای نیاز به هیچ تنظیماتی یخسازی نمائید . دقت داشته باشید وقتی که مخزن دستگاه پر شود , دستگاه به طور اتومات در وضعیت آماده به کار قرار خواهد گرفت تا یخ های عمل آمده آب نشوند , توجه داشته باشید هنگامی که شما از مخزن یخ برداشت فرمائید دستگاه مجدد استارت به یخسازی کرده و مخزن را پر خواهد کرد .

گروه صنعتی مجملی تولیدکننده و ارائه دهنده انواع تجهیزات رستوران، وسایل فست فود و.. می باشد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید ما را در پیج اینستاگراممون دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و دریافت پیشنهادات ویژه شماره موبایل خود را ثبت نمایید ثبت شماره