چرخ گوشت:

یکی از وسایلی که بسیار مورد نیاز در آشپزخانه های صنعتی رستوران ها نیاز است چرخ گوشت می باشد. و جز مواردی است که از موارد اصلی و کاربردی به شمار می رود.
بسیاری از افراد و کارفرماها در این حوزه خرید چرخ گوشت را الزامی نمی دانند برای آن دسته از افراد باید بگوییم که اگر شما به خرید گوشت آماده از فروشگاه ها بپردازید از کیفیت و خالص بودن گوشت خود اطلاعی ندارید و ممکن است به دلیل کم و زیاد بودن درصد چربی و درصد گوشت آن شما در هنگام طبخ غذا با مشکل روبرو شوید و در کیفیت غذای شما نیز تاثیر گذارد. و همین مورد شاید به ظاهر پیش پا افتاده باعث ناراضی بودن مشتری های شما در غذا می باشد .
همانطور که می دانید کباب کوبیده طرفداران زیادی در کشور ما از هر نقطه و اقلیمی وجود دارد اما طبخ این غذا بسیار مهم است و اگر دقت کافی در طبخ کباب نداشته باشید غذای شما بسیار بد طمع و با بوی نا مطلوبی آماده می شود که قطعا چنین غذایی مورد تایید مشتریان شما نیز نمی باشد و برای خوردن کباب به هیچ عنوان رستوران شما را انتخاب نمی نمایند.

چرخ گوشتها بسته به ظرفیت کارکرد در ساخت در سایزهای 22 – 32- 42 و نیز به دو صورت کلی تسمه ای و گیربکسی و در دو حالت رومیزی و پایه دار ساخته می شوند.

  1.  چرخ گوشت تسمه ای 32
  2.  چرخ گوشت تسمه ای 42
  3.  چرخ گوشت گیربکسی 32 رومیزی
  4.  چرخ گوشت گیربکسی 32 پایه دار
  5.  چرخ گوشت گیربکسی  42 پایه دار

در زیر می توانید نمونه هایی از مدل چرخ گوشت را مشاهده نمائید:

چرخ گوشت مدل امگا-تجهیزات فست فود

مدل امگا

چرخ گوشت تسمه ای 32 ایرانی

مدل تسمه ای 32 ایرانی

چرخ گوشت گیربکسی 32 ایرانی

مدل گیربکسی 32 ایرانی

عکس های بیشتر از مدل چرخ گوشت:

چرخ گوشت-تجهیزات فست فود  چرخ گوشت-راه اندازی فست فود  چرخ گوشت-تجهیزات آشپزخانه صنعتی  چرخ گوشت- تجهیزات رستوران چرخ گوشت-تجهیزات فست فود  چرخ گوشت- تجهیزات رستوران   چرخ گوشت- تجهیزات آشپزخانه صنعتی

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و دریافت پیشنهادات ویژه شماره موبایل خود را ثبت نمایید ثبت شماره