راه اندازی کنتاکی

مشخصات فنی دستگاه فلافل زن
مشخصات فنی دستگاه فلافل زن
آگوست 20, 2018
خط تولید مرغ کنتاکی
وسایل کنتاکی لازم برای خط تولید مرغ کنتاکی
آگوست 27, 2018

در جهان امروز راه اندازی کسب و کار جدید و نوین به یکی از معضلات تبدیل شده است. ولی یکی از شغل هایی که جای خود را در میان مشاغل پیدا کرده است و طرفداران زیادی به خود اختصاص داده است راه اندازی کنتاکی می باشد.
کنتاکی ها به واسطه ی غذاهایی که درون آن ها طبخ می شود و در میان نسل جوان طرفداران زیادی دارد. پس از این حیث راه اندازی کنتاکی و توجه به نکات مربوط به آن اهمیت زیادی پیدا می کند.
حال ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با کلیتی از مطالب و محتوا برای راه اندازی کنتاکی آشنا سازیم.

راه اندازی کنتاکی

 • انتخاب مکان
  اول از همه شما باید مکانی که قصد دارید کنتاکی و فست فود خود را راه اندازی نمایید نشان کنید. این موضوع اهمیت زیادی دارد چرا که هر محل ممکن است از لحاظ تفاوت فرهنگی و یا حتی ذائقه ای با دیگر مکان ها کمی متفاوت باشد. نکته ی بعدی نیز میزان فضایی است که شما با انتخاب مکان خود به آن پی می برید و برای چیدمان و خرید وسایل مورد نیاز خود راحت تر تصمیم می گیرید .

 

 • دیزاین و دکوراسیون در راه اندازی کنتاکی
  بسته به نوع کنتاکی و منوی انتخابی شما می تواند دکوراسیون و رنگ متفاوت باشد. برای انتخاب وسایل به این نکته توجه داشته باشید که وسایل شما قرار است در طول روز بارها و بارها مورد استفاده قرار گیرد پس وسایلی را خریداری کنید که با گذشت زمان دچار فرسایش شدیدی نشود و برای مدت طولانی تری بتواند برای شما کار نماید.
  همین طور بد نیست قبل از رنگ آمیزی کنتاکی و فست فود خود تئوری رنگ شناسی را مطالعه بفرمایید و رنگی را انتخاب نمایید که مشتری حتی اگر قصد خرید و سرو غذا در بیرون از منزل را نداشته باشد و ذوق و سلیقه ی شما به وجد بیاید و به سمت محل شما بیاید.

 

 • انتخاب نام مناسب راه اندازی کنتاکی
  انتخاب نام مناسب و نیکو برای محل شما بسیار مهم و کاربردی می باشد. سعی کنید از اسامی استفاده کنید که با اول از همه منطقه و بعد از آن منوی غذای شما هماهنگ باشد . و این نکته را به یاد داشته باشید اسامی خاص و تک همواره شما را از دیگر رقبا متمایز می سازد پس از این نکته غافل نشوید.

 

 

 

 • منوی غذا راه اندازی کنتاکی
  راجب منوی غذای خود ساعت ها وقت بزارید چرا که در آینده متوجه اهیمت این موضوع خواهید شد . غذاهایی را به منوی خود اضافه کنید که تجهیزات و وسایل لازم و یا حتی نیروی کار برای طبخ آن را موجود داشته باشید. چرا که این نکته برای مشتری مداری امری مهم تلقی می شود و اگر مشتری غذایی را انتخاب نمود و با تاخیر و یا طبخ مطلوب دریافت نکرد برای آخرین بار است که به کنتاکی شما قدم میگذارد و به این طریق مشتری های خود را از دست خواهید داد.

 

 • خرید وسایل و تجهیزات راه اندازی کنتاکی
 • برای راه اندازی کنتاکی لازم است که به دنبال خرید وسایل و تجهیزات لازم و متناسب با منوی غذای خود باشید. برای این کار از شرکت ها و فروشگاه های معتبر استفاده نمایید و از جایی خرید نمایید که مشاوران تخصصی در این زمینه داشته باشند . گروه صنعتی مجملی نیز با بهره گیری از متخصصین در این حوزه می توانند راهنمای خوبی برای شما باشند.

 

 • نیروی کار راه اندازی کنتاکی
 • بسته به ظرفیت و میزان مشتری روزانه شما باید به دنبال نیروی کار متخصص باشید و یا اگر از نیروی ساده استفاده می کنید آموزش های لازم را به او بدهید.

به دوستان خود معرفی کنید