راه اندازی رستوران
راه اندازی یک رستوران موفق
15 مرداد 1397
وسایل رستوران
وسایل رستوران
22 مرداد 1397
3.6/5 - (8 امتیاز)

وسایل فست فود

وقتی شما قصد راه اندازی یک رستوران را می کنید به منزله ی پذیرفتن یک مسئولیت بزرگ می باشد. یک رستوران خوب و با کیفیت به اضافه ی داشتن مکان مناسب و پرسنل با تجربه و کار آزموده ، نیازمند وسایل فست فود با کیفیت نیز می باشد. خرید وسایل لازم برای طبخ، همینطور آماده سازی و نگه داری دیگر تجهیزات آشپزخانه کاری بسیار پر هزینه و پر اهمیت می باشد و نباید به هیچ عنوان از آن غافل شد. به همین سبب خرید وسایل فست فود کارآمد برای یک رستوران و فست فود که علاوه بر داشتن هزینه ی معقول و اینکه سبب افزایش کیفیت کار شما خواهد شد و همین طور انتخاب قطعاتی که کمترین نیاز را به تعمیر و تعویض داشته باشد امری حیاتی و اولیه برای راه اندازی یک رستوران می باشد.

هیچ دستورالعمل و ساختار مشخصی برای کارفرمایان در این حوزه برای خرید وسایل فست فود وجود ندارد.و یا اینکه استفاده از کدام برند به طور قطع می تواند جوابگوی نیاز شما باشد شما هنگام خرید هر دستگاه باید جزییات آن را به طور کامل بررسی نمایید و بنا بر خواسته و توقعات خود آن را خریداری نمایید.بنابراین اولین قدم به هنگام راه اندازی فست فود، آشنایی و شناخت از تجهیزات مورد نیاز و سپس تحقیق و بررسی در این موارد می باشد. اما قوانینی کلی برای شروع و خرید تجهیزات یک رستوران وجود دارد.

دستورالعمل های خرید وسایل فست فود

قبل از اقدام به خرید هر وسیله باید هدف خود را از راه اندازی رستوران و فست فود خود تعیین نمایید. اینکه باید منوی رستوران خود و حجم خروجی غذای خود را تعیین کنید و سپس با توجه به منوی احتمالی خود اقدام به خرید وسایل و تجهیزات نمایید . حال چند قانون ساده برای شروع و راه اندازی یک رستوران وجود دارد که ما سعی می کنیم در ادامه برای شما توضیح دهیم.

حتما بخوانید :   راه اندازی فست فود سیتی سنتر شهرستان خورزوق اصفهان

خرید وسایل فست فود تنها از یک برند ، جهت حفظ ماندگاری بیشتر

همواره بهتر است که همیشه به کیفیت بیشتر از هزینه های آن ها توجه نماییم. کسی هنگام خرید به فکر هزینه ی تعمیر و نگهداری وسایل نمی باشد و در نظر نمی گیرد. در صورتی که به یاد داشته باشید که خدمات پس از فروش،گارانتی و کیفیت وسایل فست فود ، تاثیرات زیادی در طی فعالیت بلند مدت شما خواهد گذاشت.

وسایل فست فود یک

تجهیزات مکانیزه

تجهیزات مکانیزه و امروزی مانند خلال کن صنعتی، سرخ کن سیب زمینی، کباب پز اتوماتتیک و… که علاوه بر کارکرد آسان سبب می شود که تایم بیشتری از پرسنل شما را ذخیره نماید.همین طور سبب می شود که با تلاش کمتر بازدهی و خروجی زیادتری داشته باشید . و همین امر نیز سبب می شود که به کارکنان کمتری نیاز داشته باشید و پذیرای مشتریان زیادتری باشید.

تولید کننده های قابل اطمینان

سعی کنید همیشه خریدهای خود را از تولیدکنندگان مشخص و مطمئنی استفاده نمایید با این کار شما می توانید از تسهیلات و تخفیفات و شرایط بهتر آن مجموعه استفاده نمایید. تولیدکنندگان همواره از مشتریان خود حمایت های ویژه ای می کنند و تسهیلاتی برای مشتریان خود قائل می شوند.

انواع تجهیزات رستوران قابل خرید

امروزه در سراسر دنیا رستوران های زیادی آماده ی سرویس دهی به مشتریان خود می باشند. اما این به این معنا نمی باشد که همه ی رستوران ها دارای منوی یکسانی هستند و هر رستوران منوی منحصر به فردی ارائه می دهد. به همین خاطر راه اندازی یک رستوران ایرانی ممکن است نیاز به یک اجاق گاز خطی صنعتی داشته باشد در حالی که رستوران ایتالیایی برای راحتی پرسنل خود نیاز به فر پیتزا دارد.

حتما بخوانید :   وسایل رستوران

تنوع تجهیزات

با استقبال مردم از رستوران ها تولیدکنندگان این عرصه به فکر تولید تجهیزات و ابزار متفاوت و کارآمدی هستند. و شما با توجه به منوی رستوران خود و با توجه به بودجه و هزینه ی در نظر گرفته شده باید ببینید قادر به خرید کدامیک از این تجهیزات می باشید. تجهیزات چند کاره مانند فر پیتزا ریلی که قابلیت پخت چند نوع غذا را دارد، گزینه مناسبی برای وسایل فست فود است. اجاق گاز فردار نیز کارکرد مشابهی در مورد رستوران‌ها دارد. این نوع تجهیزات، باعث جلوگیری از تداخل در سفارش‌های رسیده است.

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و دریافت پیشنهادات ویژه شماره موبایل خود را ثبت نمایید ثبت شماره