دستگاه فندق و گردو شکن
12 شهریور 1399
راه اندازی رستوران
بهداشت در رستوران
15 شهریور 1399
Rate this post

دستگاه کاترمیکسر گوشت جهت تهیه انواع سوسیس و کالباس برای استفاده در رستورانها،آشپزخانه ها، بیمارستانها هم به عنوان غذاساز مورد استفاده قرار گرفته و هم جهت خرد کردن و مخلوط کردن مواد غذایی. علاوه بر این از دستگاه کاترمیکسر در آشپزخانه های صنعتی استفاده متعددی می توان کرد که با توجه به نیاز رستوران و آشپزخانه صنعتی متفاوت است. اما با توجه به اینکه این دستگاه بیشتر برای تولید سوسیس و کالباس مورد استفاده قرار می گیرد.

کاتر میکسر

دستگاه کاترمیکسر:

کاترمیکسر دارای یک مخزن و تعدادی تیغه در انتهای آن است.از جمله کاربردهای این دستگاه می توان به تولید سس،پروه سوسیس و کالباس و.. اشاره کرد. دستگاه کاتر میکسر در صنایع مختلف از جمله صنایع قنادی،صنایع گوشت، صنایع کنسرو مورد استفاده قرار می گیرد.

در ادامه به بررسی مشخصات این دستگاه پر استفاده می پردازیم:

حجم مخزن : ۱0 لیتر

حداکثر ظرفیت تولید در هر پارت : 7 کیلوگرم

قدرت موتور : 2 اسب بخار

منبع تغذیه : برق تک فاز شهری

دارای پایه های چرخ دار قفل شونده

دیگ جدا شونده

دارای ۴ تیغه

جنس تیغه: استیل ضد زنگ

تیغه ها قابل تیز شدن

تمام استیل

دارای درب مجزا برای مخزن

حال ذکر این نکته خالی از لطف نیست که جهت تولید سوسیس و کالباس استفاده از کاتر مکسر گزینه مناسبتری نسبت به استفاده از سبزی خردکن است زیرا این دستگاه دارای قدرت بیشتری نسبت به سبزی خرد کن و دارای تیغه های قوی تری نیز هست.و علت دیگر اینکه به علت فاصله کم مخزن این دستگاه با موتور آن در صورت افزایش دما در بازدهی کار به مشکل بر خورده می شود. در کاتر میکسراز نظر فاصله بین موتور و مخزن مشکل برطرف شده است. بدین صورت که نیروی موتور توسط یک شافت مرکزی با اندازه مناسب به تیغه ها منتقل می شود. بنابراین موتور از مخزن فاصله مناسبی داشته و انتقال گرما در حداقل ممکن است.

حتما بخوانید :   وسایل فست فود مناسب برای راحتی کار

جهت دیدن روند کار این دستگاه به لینک کاتر میکسر مراجعه کنید.

گروه صنعتی مجملی تولید کننده و ارائه دهنده انواع تجهیزات رستوران، تجهیزات کافی شاپ، وسایل فست فود و.. است. جهت اطلاعات بیشتر به پیج اینستاگرام ما یا کانال تلگرام ما مراجعه کنید.

 

 

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و دریافت پیشنهادات ویژه شماره موبایل خود را ثبت نمایید ثبت شماره